BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Informēs par izstādi-gadatirgu „Balttour 2016” un biznesa forumu!

25. janvārī notiks preses konference, kurā informēs par Baltijas vērienīgāko tūrisma notikumu – 23. starptautisko tūrisma izstādi-gadatirgu „Balttour 2016”, izstādes ievadpasākumu tūrisma profesionāļiem – „Balttour 2016” biznesa forumu, kā arī Latvijas tūrisma piedāvājumu un nozares aktualitātēm.

Preses konference notiks pirmdien, 25. janvārī, plkst. 13.00 viesnīcas „Avalon Hotel” restorānā 1. stāvā (adrese: 13. janvāra iela 19, Rīga).


Preses konferencē piedalīsies:
Kitija Tigule, Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ALTA) prezidente
Marina Ulanova, „Tez Tour” produktu menedžere
Zane Gaile, SIA „Liepājas reģiona Tūrisma informācijas biroja” valdes locekle
Andris Grīnbergs, tūrisma ekskursiju vadītājs un dabas pētnieks
Dainis Bricis, izstādes „Balttour 2016” projektu vadītājs

Vai zini, kāda ir Latvijas tūrisma garša? Jau pirmdien Tu to varēsi uzzināt!

Lielākais tūrisma notikums Baltijā
No 5. līdz 7. februārim izstādē-gadatirgū „Balttour 2016” ar vērienu tiks atklāta jaunā ceļojumu sezona. Lieliskā atmosfērā iepazīties ar bagātīgām atpūtas iespējām un tūrisma jaunumiem no Latvijas un 40 citām pasaules valstīm būs gaidīts ikkatrs ceļotājs un atpūtnieks. Vienuviet savus labākos un jaunākos piedāvājumus prezentēs apmēram 850 uzņēmumu no 40 Eiropas, Centrālās Āzijas un Tuvo Austrumu valstīm. Izstādes ekspozīcija būs iekārtota vairāk nekā 470 stendos abās Izstāžu centra hallēs. Vairāk: www.balttour.lv

„Balttour” biznesa forums profesionāļiem

Ievadot „Balttour 2016”, 4. februārī Rīgā, konferenču centrā „Citadele” notiks biznesa forums „Tūrisms ar augstu pievienoto vērtību Baltijā”. Tā būs ekskluzīva iespēja izvērtēt aktuālo situāciju un darbības iespējas visienesīgākajās tūrisma nišās – kongresu un konferenču (MICE), kā arī medicīnas tūrismā. Vairāk: forum.balttour.lv

Izstādi-gadatirgu „Balttour 2016” un biznesa forumu rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA), nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Mediju pārstāvju ievērībai!
Lūdzam laikus akreditēties darbam izstādē-gadatirgū „Balttour 2016” un aizpildīt elektroniski akreditācijas anketu www.bt1.lv sadaļā „Presei”. Akreditācija notiks līdz 3. februārim.
Top