BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Rīgā notiks biznesa forums „Tūrisms ar augstu pievienoto vērtību Baltijā”

Ievadot lielāko Baltijas tūrisma izstādi, 4. februārī Rīgā, konferenču centrā “Citadele” notiks biznesa forums „Tūrisms ar augstu pievienoto vērtību Baltijā”. Tā būs ekskluzīva iespēja izvērtēt aktuālo situāciju un darbības iespējas visienesīgākajās tūrisma nišās – kongresu un konferenču (MICE), kā arī medicīnas tūrismā.

„Šogad, kad tūrisms atkal piedzīvoja vairākus ārējos izaicinājumus, kad nostabilizējās jaunie ģeopolitiskie un ekonomiskie apstākļi, svarīgākais ir radīt tādus tūrisma pakalpojumus, kas spētu ģenerēt augstāku pievienoto vērtību,” – norāda Kitija Tigule, Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ALTA) prezidente un uzsver, ka foruma tēmas izvēlētas atbilstoši šī brīža aktualitātēm.

Nākamā gada sākumā, pulcējot tūrisma nozares pārstāvjus uz pirmo profesionālo saietu pirms aktīvās tūrisma sezonas, Baltijas vadošās tūrisma izstādes „Balttour 2016” biznesa forumā tiks pārrunātas pelnīšanas iespējas ienesīgākajās tūrisma nišās, kas ir pieprasītas pasaulē un strauji attīstās arī Baltijā. Pirmajā paneļdiskusijā varēs izvērtēt kongresu biroja izveides nepieciešamību Rīgā, iepazīties ar kaimiņvalstu pieredzi šajā jautājumā, kā arī izvērtēt biznesa perspektīvas un satikt potenciālus sadarbības partnerus, savukārt otrajā – iepazīties ar medicīnas tūrisma nozares aktualitātēm, eksporta un konkurētspējas uzlabošanas iespējām Baltijā un Eiropā.

Foruma paneļdiskusijās uzstāsies Eiropas mēroga un Latvijā atzīti eksperti – tūrisma nozares profesionāļi, kuri analizēs aktuālo situāciju Baltijas valstīs, izvērtēs, kādas ir pašreizējās iespējas, un piedāvās jau konkrētus risinājumus. Foruma darba valoda: angļu.

Apmeklēt „Balttour 2016” biznesa forumu un piedalīties diskusijās ir aicināti tūrisma un transporta kompāniju, medicīnas iestāžu, viesnīcu un citu tūristu mītņu, pasākumu norises vietu, valsts pārvaldes un pašvaldību pārstāvji, investori un citu saistīto jomu pārstāvji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Plašāka informācija par „Balttour 2016” biznesa forumu un dalības reģistrēšanu būs pieejama foruma mājaslapā janvārī!

Izstāde „Balttour 2016”
Jau nākamajā dienā pēc foruma, 5. februārī, visi nozares pārstāvji ir aicināti apmeklēt arī 23. starptautisko tūrisma izstādi-gadatirgu „Balttour 2016”, lai biznesam labvēlīgā gaisotnē satiktos ar 40 valstu tūrisma nozares pārstāvjiem, dibinātu kontaktus un veidotu sadarbību. Vairāk: www.balttour.lv

Forumu rīko starptautiskās tūrisma izstādes-gadatirgus „Balttour” organizatori – Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA) un Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Tūrisma attīstības valsts aģentūru (TAVA).

Seko līdzi sociālajos tīklos:
facebook.com/balttour
twitter.com/Balttour
Top