BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

„Balttour” – iespēja tūrisma uzņēmumiem!

Ik gadu izstāde-gadatirgus „Balttour” vienkopus pulcē vairāk nekā 850 uzņēmumus no Eiropas, Centrālās Āzijas un Tuvo Austrumu valstīm, tūrisma nozares profesionāļus, kā arī tūkstošiem ceļotgribētāju! Nav šaubu – arī Jums tur ir jābūt!

TOP 7 iemesli, kāpēc piedalīties „Balttour 2016”

1. Tūkstošiem ceļotāju iepirksies vērienīgajā ceļojumu gadatirgū
Izstādē „Balttour” apmeklētāji iegādājas ceļojumus, kā arī iepazīst jaunus maršrutus, ceļojumu galamērķus un pasaules kultūru dažādību. „Balttour 2016” sagaidām vismaz 30 000 lielu auditoriju!

2. Prezentējiet un pārdodiet savus produktus!
Dalībfirmas izstādē prezentē savu valstu tūrisma pakalpojumus un iespējas Latvijas un Baltijas reģiona iedzīvotājiem, tādējādi palielinot gan apgrozījumu, gan kopējo informētību.

3. Pasākums ar plašu mediju interesi
Izstāde ik gadu gūst plašu Latvijas un arī citu valstu mediju interesi. Par izstādē esošo piedāvājumu interesējas mediju pārstāvji no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, kā arī Lielbritānijas, Ķīnas, Slovākijas, Somijas un Zviedrijas!

4. Labākā iespēja vienkopus satikt Baltijas tūrisma profesionāļus
„Balttour” ir nozīmīgākā tūrisma izstāde Baltijā, kas ik gadu atklāj jauno tūrisma sezonu reģionā. Te vienuviet tiekas tūrisma aģenti un operatori, transporta, ēdināšanas un citu tūrisma pakalpojumu sniedzēji, dažādu valstu tūrisma speciālisti un nozares profesionāļi.

5. Iepazīstiet savus konkurentus!
Izstāde ir iespēja iepazīt nozares jaunumus un novērtēt citu uzņēmumu piedāvājumus. Turklāt arī izstādes apmeklētāji tos vērtē pēc salīdzinājuma principa. Neļaujiet konkurentiem ņemt virsroku – parādiet savas stiprākās puses!

6. Iegūstiet jaunus biznesa kontaktus!
„Balttour” sniedz iespēju uzturēt attiecības ar esošajiem partneriem un iegūt jaunus kontaktus. Izstādē rodas labas idejas – piedalieties „Balttour 2016” un attīstiet savu biznesu!

7. Laba iespēja reklamēt zīmolu
Dalība izstādē stiprinās Jūsu uzņēmuma zīmolu un palielinās tā atpazīstamību. Izmantojiet iespēju!

Cenas dalībfirmām izstādē „Balttour 2016” skatiet šeit!

Lai pieteiktos, rakstiet uz e-pastu: dainis.bricis@bt1.lv
Top