BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

„Focus Nordic” kļūst par „Riga Photo Show 2015” atbalstītāju!

No 23. līdz 25. oktobrim Ķīpsalā notiks jau 4. starptautiskā foto un video tehnikas izstāde un forums „Riga Photo Show 2015”. Organizatori ar prieku ziņo, ka šogad par izstādes atbalstītāju ir kļuvis „Focus Nordic” ar kameru Pentax K-3II.

„Pēdējos gados „Focus Nordic” šeit un kaimiņvalstīs ir piedzīvojis strauju attīstību, tāpēc ir likumsakarīgi, ka šogad esam Baltijā nozīmīgākās foto un video tehnikas izstādes „Riga Photo Show 2015” atbalstītājs,” stāsta „Focus Nordic” reģionālais vadītājs Raimonds Saušs un piebilst: „Tā kā esam kļuvuši par vienīgo oficiālo Ricoh izplatītāju Latvijā, tad izstādē prezentēsim jaunāko šī zīmola produktu – Pentax K-3II.”

Pentax K-3II ir ūdensdroša un putekļdroša kamera, tāpēc ir piemērota darbam dažādos laikapstākļos. Šis modelis neliks vilties gan tiem, kas fotografē savam priekam un ģimenes albumam, gan profesionāliem fotogrāfiem.

„Focus Nordic” jau iepriekš ir piedalījies „Riga Photo Show”, tomēr šogad uzņēmuma ekspozīcija solās būt vēl bagātīgāka un daudzveidīgāka. „Mūsu stendā būs apskatāmas kameras, objektīvi, somas, binokļi un citi produkti no tādiem zīmoliem kā Ricoh (Pentax), Lowepro, Zeiss, Samyang, Sirui un Tamron,” – tā Raimonds Saušs. Visu produkciju izstādē varēs izmēģināt, lai izvēlētos sev piemērotāko un tīkamāko. Turklāt interesenti tiks iepazīstināti ar Pentax „cash back” kampaņu, kura sniedz iespēju no pirkumam iztērētās summas atgūt atpakaļ līdz pat 100 eiro.

Profesionāli fotogrāfi ir īpaši aicināti izstādē izmēģināt uzlaboto vidējā formāta kameru Pentax 645Z! Būs apskatāmi arī šai kamerai atbilstoši objektīvi.

„Focus Nordic” ir lielākais foto produktu izplatītājs Baltijā un Ziemeļvalstīs, turklāt pārstāv daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem – Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, Kenko, Metz, Nissin, Sirui, Steiner, Kowa u. C. Vairāk: www.focusnordic.lv

Seko līdzi izstādes atbalstītāja aktivitātēm sociālajos tīklos:
www.facebook.com/PentaxRicohimaging/
www.facebook.com/TamronNordicBaltics/
www.facebook.com/JOBY-Nordic-Baltics-556861357785200/timeline/
www.facebook.com/lowepronordic/

Izstāde „Riga Photo Show 2015”, kas Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks no 23. līdz 25. oktobrim, piedāvās visplašāko fototehnikas un videotehnikas klāstu, seminārus, meistarklases, prezentācijas un īpašu fotomākslas izstādi. Par aktuālākajiem jaunumiem uzzini: www.rigaphotoshow.lv! Seko līdzi jaunumiem arī www.facebook.com/rigaphoto.show
Top