BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Baltijas dizaina uznāciens izstādē „Design Isle 2015”

Oktobra mēnesis Latvijas kultūras kartē jau tradicionāli atvēlēts dizainam, un tā centrālais notikums ir Rīgas starptautiskā dizaina izstāde „Design Isle”, kas no 2. līdz 4. oktobrim norisināsies Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Iespēju novērtēt Latvijas dizaina daudzveidību un oriģinalitāti piedāvās Latvijas Dizaineru savienības rīkotā konkursa „Gada balva dizainā 2015” laureātu darbi rūpnieciskā, interjera, vides, modes, grafiskā un foto dizaina jomā. Šie darbi veidos izstādes „Design Isle 2015” centrālo ekspozīciju.

Līdztekus konkursantu darbiem izstādē būs aplūkojamas dizaina mēbeles, gaismas ķermeņi, dizaina apģērbi un aksesuāri, dzīvesstila produkti u. c. oriģināli dizaina produkti, ko prezentēs Baltijas vadošie dizaineri un dizaina uzņēmumi. Savukārt ar svaigām idejām un neordināriem risinājumiem pārsteigs Latvijas dizaina skolu un augstskolu audzēkņi, kas izstādē prezentēs savus diplomdarbus un radošos projektus. Vairāk par izstādi: www.designisle.lv.

Šī gada akcents – velo dizains
Sākot ar 2015. gadu, izstādē „Design Isle” īpaša uzmanība tiks pievērsta kādai noteiktai tēmai. Šī gada izstādes tēma – velosipēds. Tāpēc varēsim aplūkot visu, kas saistīts ar mūsdienās tik iecienīto pārvietošanās līdzekli un tā aksesuāriem – somām, groziņiem, pudelēm, apvalkiem, turētājiem utt.

Ja arī Jūsu uzņēmums vēlas kļūt par Baltijā lielākās dizaina izstādes dalībnieku, lūdzam sazināties ar projekta vadītāju Oskaru Zaļkalniņu (tālr.: 67065046; e-pasts: oskars.zalkalnins@bt1.lv).

Vienlaikus ar dizaina izstādi notiks starptautiskā mēbeļu, interjera un apgaismojuma izstāde „Baltic Furniture 2015”, kurā kvalitatīvas dizaina mēbeles viesistabai, guļamistabai, bērnistabai, darbistabai, priekšnamam, virtuvei, birojam un dārzam prezentēs vadošie Baltijas ražotāji un tirgotāji. Vairāk: www.balticfurniture.lv
Top