BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Aicinām žurnālistus un fotogrāfus apmeklēt izstādes „Auto 2015” mediju pasākumu!

Šī gada lielākais Baltijas autodzīves notikums – starptautiskā autoindustrijas izstāde „Auto 2015”, kas apvienos četras tematiskās sadaļas – „Auto”, „Transporta tehnika”, „Auto mehānika” un „Auto Exotica”, notiks no 10. līdz 12. aprīlim Ķīpsalā.

Bet jau 31. martā aicinām piedalīties „Auto 2015” mediju pasākumā, kurā informēs par izstādes piedāvājumu, jaunumiem un pasākumu programmu. Savukārt auto dīleri ļaus testa braucienos iepazīt jaunākos auto modeļus, kā arī atklās, kādi pārsteigumi interesentus sagaida viņu ekspozīcijās izstādē.

Tas nebūt nav viss! Mediju pārstāvjus gaida interesants pārsteigums, kurā prasmīgākajiem, profesionālākajiem vai vienkārši veiksmīgākajiem būs iespēja tikt pie balvām un vispārējas kolēģu apbrīnas! Un, protams, kur jauni auto – tur arī skaitas meitenes!

Jūs esat laipni gaidīti 31. martā, plkst. 12.00 Starptautiskā izstāžu centra Ķīpsalā (Ķīpsalas iela 8) 2. stāva konferenču zālē Nr. 1, kur notiks preses konference. Ņemot vērā, ka daļa pasākuma notiks ārpus telpām, lūdzam apģērbties ērti un atbilstoši laikapstākļiem!

Mediju pasākuma atklāšanā piedalīsies:
Aldis Vasiļevskis, konkursa „Automehānika 2015” rīcības komisijas priekšsēdētājs, SIA „Inter Cars Latvija” filiāles vadītājs;
Māris Ozoliņš, konkursa „Latvijas Gada auto 2015” rīkotājs;
Agris Reihmanis, BT 1 autoprojektu grupas direktors;
Gints Šāvējs, izstādes “Auto 2015” projektu vadītājs;
Gints Gavers, izstādes “Auto 2015” preses sekretārs.

Lūdzu savu dalību apstiprināt līdz 27.03.2015., sūtot atbildi uz e-pastu: inese.libere@bt1.lv

Izstādi “Auto 2015” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Foto: "Auto 2014' mediju pasākums

Top