BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Šņācējprusaki, truši, suņi un citi zvēri brīvdienās aicina uz Ķīpsalu!

Jau rīt – 21. martā – sākas iemīļotā dzīvnieku izstāde „PetExpo 2015”, kurā varēs satikt dažnedažādu šķirņu suņus, kaķus, trušus, seskus, eksotiskus mīluļus un rāpuļus. Neizpaliks arī aizraujoši šovi un atrakcijas. Iekļauj izstādes apmeklējumu savos brīvdienu plānos, un piedzīvojums būs garantēts!

Nofotografējies ar Madagaskaras šņācējprusaku!
Posmkāju zoodārza „Insektariumas” ekspozīcijā drosmīgākie apmeklētāji varēs ne tikai aplūkot skorpionus, simtkājus, dievlūdzējus un iespaidīgus putnu zirnekļus, bet arī nofotografēties kopā ar Madagaskaras šņācējprusaku, kas ir viens no lielākajiem pasaulē. Tas nav vienīgais radījums, kuru varēs paņemt rokās!

Nopērc grāmatu un ziedo mazajiem draugiem!
Dzīvniekmīļi ir aicināti satikt rakstnieci un režisori Daci Priedi, kura iepazīstinās ar 12 sirsnīgiem stāstiem grāmatā “Mums vienas asinis – Tev un man” un grāmatu mazākiem bērniem – „Pasakas manam mazulim”. Visi ienākumi par šīm grāmatām tiks ziedoti mazajiem draugiem, kas nonākuši nelaimē. Kopā ar rakstnieci būs arī viņas draudzene Vilcene Lote, kurai cilvēki reiz ir nodarījuši pāri, bet viņa aizvien spēj tos uzticīgi mīlēt.

Satiec vislabsirdīgākos suņukus!
„PetExpo 2015” sestdien plkst. 11.00 un svētdien plkst. 13.20 un 15.00 būs iespēja satikt vislabsirdīgākos un vismiermīlīgākos suņukus – kanisterapijas dalībniekus. Kamēr vecāki izzinās, kādam nolūkam un kā izmanto kanisterapiju, tikmēr bērni ar speciāli apmācītajiem suņiem varēs samīļoties un rotaļāties.

Apskati fotoizstādi „Pāri kontinentiem”!
Paralēli suņu sacensībām un šķirnes suņu demonstrācijām apmeklētājiem būs iespēja apskatīt dažādu valstu dabas un suņu fotogrāfijas, ko izstādē „Pāri kontinentiem” izliks starptautiskā FCI eksperte Rita Kadiķe-Skadiņa.

Lēkā, cik tīk!
Prieka pilnas emocijas bērni varēs gūt, ne tikai draudzējoties ar dzīvniekiem, bet arī rotaļājoties piepūšamajās atrakcijās. Bezbēdīgās lēkāšanas prieks būs pieejams pilnīgi visiem, jo „LGK atrakcijas” izstādes apmeklētājiem piedāvās atrakcijas gan pašiem mazākajiem bērniņiem, gan tīņiem, turklāt bez papildu maksas!

Ar plašāku izstādes piedāvājumu un pasākumu programmu var iepazīties izstādes mājaslapā: www.petexpo.lv

“PetExpo 2015” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Kinoloģisko federāciju un Latvijas felinoloģijas asociāciju „Felimurs”. Suņu izstādes sponsors – barība „EUKANUBA”, kaķu izstādes ģenerālsponsors – „ROYAL CANIN”.

Seko mums!
draugiem.lv/petekspo/
facebook.com/petekspo.lv
twitter.com/CruftsRiga

Norises vieta un laiks:
21. un 22. martā no plkst. 10.00 līdz 18.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā

Biļetes:

Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja bez maksas!
Bērniem no 5 līdz 18 gadiem – 3 EUR
Pensionāriem, studentiem – 4 EUR
Pieaugušajiem – 5,50 EUR
Īpaši draudzīgs piedāvājums ģimenēm – Ģimenes biļete (2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni) – 12,50 EUR
Bērniem visas atrakcijas (telpās) BEZ MAKSAS!

Biļetes pieejamas arī iepriekšpārdošanā: www.petexpo.lv
Autostāvvieta – 3 EUR
Top