BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Izstādē „PetExpo 2015” uzmanības centrā visdažādākie mājas mīluļi!

Pavasaris nāk ar aktīvu rosīšanos un labām ziņām dzīvniekmīļiem – 21. un 22. martā Ķīpsalā notiks iemīļotā starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde „PetExpo 2015”. Ģimenes ar bērniem un visi, kas mīl dzīvniekus, ir aicināti apskatīt simtiem kaķu, suņu un citus mājdzīvniekus, eksotiskos mīluļus un rāpuļus, kā arī baudīt aizraujošus šovus un atrakcijas!

Skaistākie no skaistākajiem suņiem
Lieli un mazi, garspalvaini un asspalvaini, mājas sargi un mednieki vai vienkārši kompanjoni un labi ģimenes draugi – tik dažādi ir suņi, kurus apmeklētāji varēs vērot „PetExpo 2015”. Izstādes apmeklētāji divu dienu laikā vienkopus varēs redzēt vairāk nekā trīs tūkstošus suņu, kuri pārstāvēs 210 dažādas šķirnes. Dalībnieku vidū ir Shapendūss un Maljorkas buldogs (Ka De Bo), kas nebūt nav paši eksotiskākie! Ķīpsalā viesosies suņi no Francijas, Gruzijas, Čehijas, Slovākijas... kopumā no 14 dažādām pasaules valstīm. Suņu mīļi varēs ne tikai iepazīties ar Latvijā vēl neredzētu šķirņu suņiem, bet arī vērot apmācību paraugdemonstrējumus, cirka trikus un citas aktivitātes. Turklāt katru dienu izstāde noslēgsies ar krāšņu šovu, kurā noskaidros skaistākos no skaistākajiem suņu šķirņu pārstāvjiem!

Satiec suņus, kurus izmanto terapijā ar bērniem!
Izstādē ik gadu īpaši mīļi gaidītas ir ģimenes ar bērniem. Šogad ar mazajiem skatītājiem darbosies grupa, kurā ir vislabsirdīgākie un vismiermīlīgākie suņuki – kanisterapijas dalībnieki. Kamēr vecāki izzinās, kādam nolūkam un kā izmanto kanisterapiju, tikmēr bērni ar speciāli apmācītajiem suņiem varēs mīļoties un rotaļāties. Prieka pilnas emocijas bērni varēs gūt, ne tikai draudzējoties ar dzīvniekiem, bet arī piepūšamajās atrakcijās, kas darbosies abas izstādes dienas!

Labākie no labākajiem kaķiem
Tie, kuriem sirdij tuvāki ir kaķi, varēs priecāties par vairāk nekā 300 kaķiem no Latvijas un citām valstīm. Ķīpsalā būs skatāmas 22 šķirnes, kuru vidū varēs ieraudzīt arī tādas retas un neparastas šķirnes kā Kuriļu bobteilu, Selkirkas reksu un citus augstdzimušos. Pirmajā izstādes dienā apmeklētājus priecēs melnas krāsas kaķu šovs, garspalvaino un bezvilnas kaķu šovs, bet otrajā dienā – Burmas kaķu un Himalajas kaķu jeb kolorpointu šovi. Abās izstādes dienās gan kaķēni, gan pieaugušie kaķi ringos cīnīsies par uzvarētāja titulu. Katru dienu kaķu izstāde noslēgsies ar konkursu „Labākais no labākajiem”, kurā tiks noskaidroti attiecīgās dienas uzvarētāji – kaķēnu, junioru un pieaugušo kaķu vidū. Paralēli dažādām sacensībām un šoviem būs izdevība kaķēnu arī noskatīt vai pat aizrunāt!

Citi mīluļi un mazie ģimenes draugi

Par mājas mīluli var kļūt ne tikai kaķis vai suns, tāpēc izstādē „PetExpo 2015” apmeklētājiem būs iespēja apskatīt dažādas citas radības: lielus un mazus putnus, pūkainus un ne tik pūkainus trušus, grauzējus, dažādus eksotiskus dzīvniekus, rāpuļus un kukaiņus. Izstādē būs apskatāmas arī tādas radības, kas līdz šim Ķīpsalā nav viesojušās! Kas tie būs? Organizatori sola to atklāt jau pavisam drīz!

Viss, kas vajadzīgs laimīgiem un veseliem dzīvniekiem!
Paralēli suņu un kaķu izstādēm būs arī plaša zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcija. Apmeklētāji par pievilcīgām cenām varēs iegādāties dažādu dzīvnieku barību, vitamīnus, dzīvnieku kopšanas komplektus, būrīšus, dažnedažādus aksesuārus un rotaļlietas. Tāpat ikviens interesents varēs saņemt profesionāļu padomus dzīvnieku barības izvēlē un ieteikumus mīluļa veselības uzlabošanai.

Fotoizstāde „Pāri kontinentiem”
Apmeklētājiem būs nebijusi iespēja izstādes laikā apskatīt Latvijas Žurnālistu savienības, Starptautiskās Žurnālistu savienības un Latvijas Fotomākslinieku savienības biedres, starptautiskās FCI ekspertes Ritas Kadiķes-Skadiņas fotogrāfiju izstādi „Pāri kontinentiem”. Tajā būs redzamas gan dažādu valstu dabas fotogrāfijas, gan suņu fotogrāfijas.

Starptautisko mājdzīvnieku un zooindustrijas izstādi “PetExpo 2015” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas kinoloģisko federāciju un Latvijas felinoloģijas asociāciju „Felimurs”. Suņu izstādes sponsors – barība „EUKANUBA”, kaķu izstādes ģenerālsponsors – „ROYAL CANIN”.

Vairāk: www.petexpo.lv

Seko mums!
draugiem.lv/petekspo/
facebook.com/petekspo.lv
twitter.com/CruftsRiga

Norises vieta un laiks:
21. un 22. martā no plkst. 10.00 līdz 18.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā

Biļetes:

Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja bez maksas!
Bērniem no 5 līdz 18 gadiem – 3 EUR
Pensionāriem, studentiem – 4 EUR
Pieaugušajiem – 5,50 EUR
Īpaši draudzīgs piedāvājums ģimenēm – Ģimenes biļete (2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni) – 12,50 EUR
Bērniem visas atrakcijas (telpās) BEZ MAKSAS!

Autostāvvieta – 3 EUR

Top