BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Izstādes "Riga Photo Show 2014" TOP 10

Šajā nedēļas nogalē, no 14. līdz 16. novembrim, Ķīpsalā notiek grandiozs fotomīļu pasākums – starptautiskā foto un video tehnikas izstāde „Riga Photo Show 2014”. Lai neko nepalaistu garām, esam sagatavojuši piedāvājumu un iespēju TOP 10!

1. Esi klāt „Canon EOS C100 Mark II” pasaules pirmizrādē!

Izstādē pirmizrādi piedzīvos “Canon EOS C100 Mark II” – jaunākās paaudzes „Cinema EOS”, kuru vadīs profesionāls attēlveidošanas speciālists Peko Larjo (Pekko Larjo). Jaunā profesionālā videokamera piedāvā vispusīgi modernizētu paketi, nodrošinot uzlabotu attēla kvalitāti, plašākas iespējas radoši izpausties, kā arī vieglāku vadību un bezvadu kopīgošanas iespējas. Uz izstādi „Photokina 2014” šī kamera vēl nebija anonsēta!

2. Apskati slavenā irāņu fotogrāfa dokumentālās fotogrāfijas no Afganistānas!
„Fotogrāfija ir dokuments, kas saglabāsies nākotnei, un mēs esam dokumentālisti, kas patiesību izstāsta ar mūsu darbu,” tā teic fotogrāfiju izstādes „Kājnieku mīnu upuri” autors Madžids Saīds (Majid Saeedi). Viņš ir apbalvojumiem bagāts un starptautiski atzīts irāņu fotogrāfs, kurš savās fotogrāfijās ataino sabiedrībai nezināmas sociālās dzīves un netaisnības tēmas. Konkrēti šī izstāde parāda no mīnām cietušos cilvēkus Afganistānā – dzīves realitāti, kas ir skumja.

3. Smelies idejas un pieredzi no Žannas Dubskas!
Žanna Dubska ir profesionāla stiliste ar ilgu gadu darba pieredzi. Viņa ir strādājusi gan ar šovbiznesa zvaigznēm, gan ar politiķiem un prezidentiem, gan arī kā stiliste foto un video reklāmās, žurnālos, televīzijā un citur. Aicinām uz viņas semināru „Stilista uzdevums fotosesijā”, kas notiks piektdien, 14. novembrī, plkst. 15.00. Stiliste seminārā dalīsies ar savu darba pieredzi, runās par stilista uzdevumu fotosesijā un sniegs noderīgus padomus. Seminārs būs vērtīgs kā stilistiem, tā fotogrāfiem un notiks krievu valodā.

4. Apskati labākās grāmatas!
Jāņa Rozes grāmatnīca izstādes apmeklētājiem prezentēs vairākas noderīgas grāmatas par foto un video. Ikvienam, kas ar fotografēšanu aizraujas hobija līmenī, noderīga būs Henrija Kerola grāmata „Gribi iemācīties fotografēt? Izlasi šo!”, kas ir populārākā grāmata par foto latviešu valodā. Savukārt jauniem iespaidiem un iedvesmai noderēs izdevniecības “teNeues” jaunums – mūziķa un fotogrāfa Tilla Brennera grāmata “Faces of Talent”. Šī grāmata veikalos vēl nav pieejama, bet izstādē to jau varēs iegādāties!

5. Pasaulē mazākā 360° videokamera atceļojusi uz Latviju

Sestdien, 15. novembrī, plkst. 12.00 notiks seminārs „Pasaulē mazākā 360° videokamera”, kurā interesenti tiks iepazīstināti ar „360fly” kameras unikālajām lietošanas iespējām, tehniskajiem rādītājiem un uzzinās, kā saglabāt, rediģēt un dalīties ar uzfilmēto videomateriālu. Semināru vadīs „Audiovox Audio Produkte” pārdošanas vadītājs Niko Karačičs (Niko Karacic). Kamera „360fly” ir unikāla panorāmas skata videokamera, kas ir līdz šim mazākā šāda tipa kamera! Iedvesmojies!

6. „Leica M-P” - dizaina un tehnoloģiju gardēžiem
Tikai "Riga Photo Show" vienuviet varēsi apskatīt jaunāko fototehniku un videotehniku, ko piedāvās visā pasaulē pazīstami zīmoli. Profesionāļiem, dizaina un tehnoloģiju cienītājiem būs prieks novērtēt jauno „Leica” M sērijas kameru – „Leica M-P” (Typ 240) un šai sērijai radītos objektīvus. Tāpat no „Leica” tiks prezentēti arī citi jaunumi – atjauninātās kompaktās kameras „D-Lux” un „V-Lux” un sērijas „X” kameru līnija.

7. Ilgi gaidītais „Nikon” kameras atjauninājums ir klāt!
Arī „Nikon” mīļotājiem prieki – būs iespēja ieraudzīt ilgi gaidīto kameras „Nikon 700” atjauninājumu – „Nikon D750 Body”. Ražotāji aicina: „Paplašini savu redzējumu ar ātro, universālo un gudro kameru D750.” Līdzās šim jaunumam „Nikon” stendā būs atrodami vēl daudz citu izdevīgu piedāvājumu dažādiem „Nikon” produktiem. Turklāt visas trīs dienas šajā stendā notiks arī interesantas un noderīgas lekcijas speciālistu vadībā! Nāc un pilnveidojies!

8. Uzzini par iespējām mācīties akreditētā programmā „Fotogrāfs”!
Ikviens, kas plāno savu dzīvi saistīt ar profesionālu fotografēšanu, ir aicināts apmeklēt Profesionālās foto skolas stendu, lai uzzinātu par profesionālās izglītības iespējām akreditētā programmā „Fotogrāfs”. Studējot šajā programmā, būs iespēja mācīties no tādiem profesionāļiem kā fotogrāfijas lielmeistara Gunāra Bindes, modes un reklāmas fotogrāfa Vladimira Svetlova, profesionālā fotokorespondenta un fotoredaktora Borisa Koļesņikova un citiem. Profesionālā foto skola piedāvā arī kursus!

9. Iepazīsties ar fotogrāfijas pirmsākumiem un Latvijas fotogrāfijas bagātībām!
Latvijas Fotogrāfijas muzeja stendā apmeklētāji varēs iepazīties ar fotogrāfijas pirmsākumiem un Latvijas klasiķu darbiem, kā arī apgūt vēsturisko cianotipijas tehniku. Apmeklētājiem būs iespēja apskatīt fotogrāfijas no Latvijas Fotogrāfijas muzeja izstādes „Darbs”, kas uzņemtas laika posmā no 1920. līdz 1950. gadiem un ir apliecinājums ne tikai latviešu darba spējām, bet arī dzīvespriekam un vitalitātei. Līdztekus šai ekspozīcijai apmeklētājus priecēs arī citu žanru fotogrāfiju izstādes.

10. Satiec Latvijas pazīstamāko arhitektūras fotogrāfu Indriķi Stūrmani!
“Aiz veiksmīgiem fotouzņēmumiem slēpjas gadu desmitu darbs un veiksmīga vai mazāk veiksmīga pieredze,” tā teic Indriķis Stūrmanis, kas arhitektūru fotografē jau vairāk nekā 30 gadus. „Riga Photo Show” apmeklētāji piektdien plkst. 12.00 tiek aicināti klausīties šī Latvijas mūsdienu arhitektūras fotogrāfijas tēla pamatlicēja, Indriķa Stūrmaņa, semināru „Arhitektūras un interjera fotogrāfija”. Tā ir neatsverama iespēja klausīties īstu sava aroda meistaru!
Top