BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Izstādē darbosies LKA Latvijas Kultūras koledžas Diskusiju klubs!

Izstādē „Riga Photo Show 2014” LKA Latvijas Kultūras koledžas stendā tiks piedāvāts "Diskusiju klubs". Sarunās tiks izskatīti koledžas docētāju, kā arī viesu aktualizētie jautājumi kultūrpolitikā un kultūrekonomikā, kā arī nozares attīstībā Latvijā kopumā. Izstādes visā darbības laikā iespējams iepazīties ar LKA Latvijas Kultūras koledžas piedāvātajām studiju iespējām.

LKA Latvijas Kultūras koledža kopš 2008.gada piedāvā augstākās izglītības programmu fotogrāfijā. Tās ietvaros tiek nodrošinātas kompetences gan tieši saistītas ar arodu, gan arī uzņēmējdarbībā un vadībā. Koledžas absolventi tiek sagatavoti patstāvīgai uzņēmējdarbības uzsākšanai vai amatiem ar vadības atbildību. Šā brīža 2,5 gadus ilgā studiju programma "Radošajā fotogrāfijā" mērķtiecīgi liek akcentu uz fotoproducenta un fotoredaktora amata pienākumu kopuma attīstību studējošajos. Iegūtā izglītība rezultējas ar prasmi veidot patstāvīgi jēgpilnu vēstījumu ar fotogrāfiska attēla palīdzību, kā arī konstruēt to ar citu autoru veidotu attēlu palīdzību.
Kopš 2010. gada nogales Rīgā un citur Latvijā notiek LKA Latvijas Kultūras koledžas absolventu izstādes. Arī šī gada nogale nav izņēmums. Viena no absolventu darbu grupas izstādēm apskatāma galerijā "Ziema", VEF kvartālā no 13. novembra.

LKA LKK Diskusiju kluba darbības plāns:
Piektdien plkst.16.00 – Kultūrizglītība Latvijā. Fotogrāfijas nozare (A.Marnics)

Sestdien plkst.12.00 – Fotogrāfu arodbiedrības aktualitāte (O.Jansons)
Sestdien plkst.14.00 – Autortiesību aizsardzības problēmas (M.Vanags)

Svētdien plkst.11.00 – Latvijas Fotogrāfu savienības dibināšanas priekšlikums (A.Marnics)
Top