BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

„Riga Photo Show 2014” notiks Nikon fotogrāfu konkurss!

"Riga Photo Show 2014" notiks Nikon organizēts fotogrāfu konkurss ar tematu "Zini kā notvert brieduma skaistumu".

Balva 300 eiro vērtībā – piedalīšanās izcilā fotogrāfa Markusa Bella (Marcus Bell) meistarklasē Tallinā 2015. gada 9. aprīlī festivālā 6. I AM PHOTOGRAPHER.
Nikon stendā Jūs varēsiet ne tikai izaicināt savas prasmes, bet arī izmēģināt profesionāļiem paredzētos Nikon produktus!

Bērnu, jauniešu un jautru cilvēku bildes ir valdzinošas un emocionāli aktīvas. Šoreiz Nikon savā konkursa foto studijā ”Riga Photo Show” nodrošinās nedaudz citādāku izaicinājumu. Mēs piedāvājam jums skaistus modeļus, kuru daba ir izpausta dzīves pieredzē. Noskaidro un izmanto labāko tehniku pieredzes skaistuma iemūžināšanai, apraksti brieduma skaistumu, atrodi veidu kā izcelt dzirksti brieduma pārliecībā un emociju patiesumā.

Lai rezervētu sev vēlamo laiku autorizējieties mājaslapā vai reģistrējies kā "I AM Photographer" kopienas biedrs, vai vienkārši izmantojiet Facebook pasi. Par iespēju piedalīties vairāk lasi šeit!

Ikvienam konkursa dalībniekam būs pieejami nemainīgi aksesuāri – Nikon D750 fotokamera, Nikon zibspuldzes, balts studijas fons, pieredzes bagāti modeļi un to raksturojoši aksesuāri. Katram fotogrāfam jāņem līdzi sava atmiņas karte (SD vai CF), bet ja būsiet to aizmirsis, varēsiet iegādāties uz vietas. Katram fotogrāfam būs pieejama tehniskā palīdzība un rezervēts studijas laiks uz 15 minūtes.

Studijas fotogrāfijas var apstrādāt mājās un 24 stundu laikā tās augšupielādēt mājaslapā. Ja kāds gribēs fotogrāfijas iesniegt neapstrādātas, būs iespēja uzreiz failus atstāt organizatoriem. Konkursam var iesniegt 1-5 fotogrāfijas. Visas iesniegtās fotogrāfijas tiks augšupielādētas "I AM Photographer" Facebook lapā, kur būs redzami ekspertu vērtējumi un tiks paziņots konkursa uzvarētājs.

Uzvarētājs balvā iegūs iespēju bez maksas apmeklē Markusa Bella meistarklasi – uzzināt kā gūt maksimumu no fotografēšanas vietas apstākļiem, kā atrast atbilstošāko gaismu, kā atšķirt situācijas, kādas ir biežāk pieļautās kļūdas fotografējot, kā tās pamanīt un turpmāk nepieļaut. Jūs varēsiet pieredzēt šo un daudz vairāk, apmeklējot Markusa Bella praktisko nodarbību!
Top