BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Canon EOS C100 Mark II pasaules pirmizrāde notiks tieši „Riga Photo Show 2014”!

Izstādē „Riga Photo Show 2014” notiks prezentācija jeb pasaules pirmizrāde “Canon EOS C100 Mark II – jaunākās paaudzes Cinema EOS”, kur vadīs profesionāls attēlveidošanas speciālists Peko Larjo. Prezentācija notiks angļu valodā.

Apraksts:
Canon EOS C100 mark II ir jaunākā profesionālā video kamera ar lielo sensoru, kas paredzēta individuāliem operatoriem. Veidots kā EOS C100 pēctecis, jaunais EOS C100 Mark II piedāvā vispusīgi modernizētu paketi, nodrošinot uzlabotu attēla kvalitāti, plašākas iespējas radoši izpausties, kā arī vieglāku vadību un bezvadu kopīgošanas iespējas.

Jaunais EOS C100 Mark II var lepoties ar jaudīgu attēlveidošanas dzinēju, kas nodrošina izcilu sniegumu. Canon Super 35mm 8.3MP CMOS sensors apvienojumā ar DIGIC DV 4 procesoru nodrošina bagātīgu krāsu gammu un plašu dinamiku, kas raksturīga Canon EOS kamerām, taču papildus tā aprīkota arī ar ISO no 320 līdz 102 400, kas nodrošina lielisku kvalitāti pat ļoti vājā apgaismojumā. Kamera aprīkota arī ar jaunu attēlu apstrādes sistēmu, kas samazina iespējamo muarē efektu un veic izlīdzināšanu, tādējādi padarot attēlus vēl skaidrākus un asākus.
Uz izstādi „Photokina” šī kamera vēl pat nebija anonsēta.

Prezentāciju sākuma laiks:
Piektdiena, 14.novembris plkst.13.00 un 15.00
Sestdiena, 15.novembris plkst.15.00

Vieta: „IB Serviss - Canon Biznesa Centrs” stends izstādē „Riga Photo Show 2014”

Peko Larjo (Pekko Larjo):
Professional Imaging Specialist
Professional Imaging Group, Finland and Baltic
Canon Oy, Finland

Vairāk: www.ibserviss.lv

Top