BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Visgardākā prezentācija „Riga Photo Show 2014” – “Zommers. Mūsdienu latviskā virtuve”

Prezentāciju vadīs viens no izcilākajiem pašmāju šī amata meistariem – restorāna „Kaļķu vārti” šefpavārs, raidījuma „Mūsdienu Latvijas garša” 3. sezonas uzvarētājs un LTV1 raidījuma „Ciemiņš virtuvē” galvenā persona – Raimonds Zommers.

Prezentācijas laikā „IB Serviss - Canon Biznesa Centra” stenda apmeklētāji varēs nobaudīt meistara radītos šedevrus, redzēt gatavošanas procesu, smelties iedvesmu no šefpavāra pieredzes, kā arī dzirdēt vērtīgus un nenovērtējamus gatavošanas kultūras padomus.

Prezentācijas laiks: Sestdiena, 15.novembris plkst.12.00-14.00

Vieta: „IB Serviss - Canon Biznesa Centrs” stends izstādē „Riga Photo Show 2014”

Apraksts:
Grāmata „Zommers. Mūsdienu latviskā virtuve” iecerēta kā sveiciens Latvijas valsts svētkos. Pavārgrāmatā iekļautajās receptēs tiek laikmetīgi izmantoti Latvijā plaši izmantoti produkti, radot grāmatai papildus vērtību. Tā ir ne vien lielisks palīglīdzeklis virtuvē, bet arī raksturo šī laikmeta ēst gatavošanas kultūru Latvijā.

Latvietim vienmēr ir „garšojis” labi paēst, tomēr ēšanas paradumi laika gaitā mainījušies. Agrāko skābputru, zirņu pīšu, kļocku un ķīseļu vietā stājušies pavisam citi laikmetam atbilstošāki ēdieni. Tomēr latvieša dabā ir turēties pie pārbaudītām vērtībām, maksimāli izmantojot to, ko daba spēj dot tepat mājās.

Fotogrāfs: Māris Zemgalietis | Foto tehnika: Canon EOS 6D | www.foodphoto.lv
Izdevniecība „White Book”

Vairāk: www.ibserviss.lv

Top