BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Latvijā pirmo reizi tiks prezentēti Walkstool krēsli!

“POLAP” stendā izstādē “Riga Photo Show 2014” Latvijā pirmo reizi tiks prezentēti Zviedrijā radītie Walkstool krēsli ar trim teleskopiskām kājām. Šie unikālie, ar patentu un preču zīmi aizsargātie krēsli, ir kompakti, izturīgi, viegli un ļoti ērti.

Walkstool krēsli ļoti palīdzēs atvieglot fotogrāfu grūto ikdienu gan brīžos, kad ilgi jāgaida kāds objekts, lai to nofotografētu, gan arī tad, ja nākas sarežģīti izlocīties, lai iegūtu labāko rakursu.

Walkstool krēslus novērtēs arī mednieki un zvejnieki, gan jebkurš cilvēks, kuram tāds krēsls varētu noderēt āra aktivitātēm, piemēram piknikotājiem un putnu vērotājiem. Tos noteikti novērtēs arī mehāniķi, elektriķi un servisa tehniķi, kuri bieži strādā noliekušies vai tupus.

"POLAP" Latvijas tirgū piedāvās 2 modeļus, kas iepakoti praktiskā maisiņā ērtai pārvadāšanai un uzglabāšanai. Zviedrijā ražotie "Walkstool Comfort" izceļas ar īpaši izturīgām alumīnija kājām un gumijas uzlikām, kā arī ar lielu un ērtu sēdekli, kas izgatavots no elpojoša auduma melnā krāsā. Savukārt "Walkstool Basic" ir lētāki un ražoti Ķīnā no izturīga materiāla pelēkā krāsā.
Top