BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Apskati inovatīvu triecienizturīgu Lowepro koferu sēriju „Focus Nordic” stendā!

Lowepro, vadošais fototehnikas somu ražotājs, sadarbojas ar uzņēmumu Underwater Kinetics, bezkompromisa veiktspējas preču ražotāju, lai ražotu Lowepro profesionāļiem paredzētās kolekcijas preces aizsardzībai visekstrēmākajos apstākļos kameru somu sērijā Hardside.

Veicot pārbaudi, atklājās, ka precei ir IP67 vērtējums, kas nozīmē 100% aizsardzību pret saskari ar putekļiem un smiltīm, turklāt soma saglabā ūdens necaurlaidību vismaz 30 minūtes, tai atrodoties ūdenī dziļumā no 15 centimetriem līdz vienam metram. Šīs izturīgās somas nodrošina gan aizsardzību, gan daudzveidību – tām ir cietāks ārējais apvalks no akrilonitrila-butadiēna-stirola (ABS) polikarbonāta un izņemama mīksta, polsterēta soma ar sadalītāju.

„Mēs zinājām, ka nepieciešams veikt pamatīgu izpēti un pilnveidi, lai darbotos šajā nozarē,” teica Kevins Krendels (Kevin Crandall), Lowepro izstrādes un pilnveides vadītājs. „Lai tas izdotos, mēs izvēlējāmies sadarboties ar Underwater Kinetics, vadošo īpaši stingru ūdensizturīgu somu ražotāju, lai piedāvātu patiešām gaisa necaurlaidīgu preci. Ilgnoturīgajai silikona blīvei atšķirībā no citos koferos esošajām gandrīz nav nepieciešama apkope, un tā neļauj koferī iekļūt mitrumam un gružiem.”

Hardside sērijā ir ietverti trīs koferi Hardside 400 Photo un 300 photo DSLR kameru piederumiem, kā arī Hardside 200 Video tādu sporta kameru kā GoPro® piederumu uzglabāšanai. Lai Hardside atšķirtos no mūsdienu tirgū atrodamajiem polsterētajiem vienkameru koferiem, katram Hardside koferim ir aizsargājoša un pilnībā pielāgojama foto/video ierīču soma ar Lowepro sadalītājiem. Savelkamās mugursomas lences un kabatas ar rāvējslēdzējiem sniedz dažādas uzglabāšanas iespējas, neizmantojot koferi, tiem fotogrāfiem un filmētājiem, kuriem patīk, ja viņiem darba procesā ir plāns B.

Ceļojošie un studijās strādājošie fotogrāfi novērtēs Hardside sērijas koferu īpašo formu, kas ļauj tos kraut kaudzēs. Jūs varat bez problēmām glabāt, aizslēgt, pārnēsāt un pārvadāt tehniku, turklāt Hardside 300 Photo un 200 Video atbilst standarta aviokompāniju rokas bagāžas nosacījumiem (mazāk nekā 45 lineārās collas/114,3 centimetri).

Hardside sērija ietver arī papildu iespējas klipšos iestrādātus vārstus automātiskai spiediena izlīdzināšanai zemās un augstās vietās, kabatu piederumu organizēšanai iekšējās somas vākā, stingrus rokturus, kā arī pilna garuma klavierviras aizmugurē un fiksējamus kofera rokturus.

Hardside 400 Photo ietilpst profesionālā DSLR kamera ar pievienotu 70-200 milimetru objektīvu ar apertūras atvērumu f/2.8, 6-8 objektīvi un piederumi.

Hardside 300 Photo ietilpst DSLR kamera ar pievienotu 70-200 milimetru objektīvu ar apertūras atvērumu f/2.8, 4-6 objektīvi vai zibspuldzes un piederumi.

Hardside 200 Video ietilpst 5-10 sporta kameras (piemēram, GoPro®), vairāki stiprinājumi un aksesuāri, kā arī piederumi.

Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet „Focus Nordic” stendu izstādē „Riga Photo Show 2014”!
Vairāk: www.focusnordic.lv
Top