BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

„Focus Nordic” stendā būs Lowepro profesionāļiem paredzētās kameru mugursomas

Vadošais fototehnikas somu ražotājs Lowepro atklāj robustu dizainu no profesionāļu kolekcijas – ProTactic sēriju. Šīs somas ir paredzētas foto žurnālistiem, dokumentālajiem fotogrāfiem un pilsētas fotogrāfiem, kuru darbā nepieciešamas daudzveidīgu kustību iespējas, lai varētu piekļūt dažādām vietām.

ProTactic somu izstrāde no projekta skicēm līdz pat izmēģinājumiem reālos apstākļos ir radījusi mūsos lielāku iekšējo enerģiju un aizrautību nekā jebkura cita prece, pie kuras mēs esam strādājuši,” norāda Tims Grimers (Tim Grimmer), Lowepro prečzīmes vadītājs. „Mēs nevaram sagaidīt, kad redzēsim, kur fotogrāfi dosies ar šo somu un kā viņi to pielāgos.”

Četri piekļuves punkti augšdaļā, sānos un aizmugurē palīdz fotogrāfam uzņemt fotogrāfiju un organizēt savu aparatūru tā, kā to nespēj neviena cita Lowepro izstrādātā mugursoma. Drošais sāna atvērums nodrošina plašu piekļuvi iekšpusei, kuras pamatā ir vēl nepatentētā MaxFit sistēma, kas sniedz maksimālu ietilpību, ciešu pieguļamību un aizsardzību, turklāt somai ir klēpjdatoram paredzēts nodalījums un pilns organizēšanas panelis iekšējā vākā.

Piekļūstiet aprīkojumam no atlietās somas augšdaļas piederumu uzglabāšanai vai arī paņemiet tos no abām pusēm – kabatas ar rāvējslēdzējiem kreisajā un labajā pusē izvietotas tā, lai Jūs varētu piekļūt aprīkojumam, nenoņemot somu no muguras.

Jūs varat veikt neierobežotu skaitu pielāgojumu, izmantojot daudzpusīgo SlipLock™ fiksētājlenču sistēmu, kas atrodas somas ārpusē. Komplektā ietverti pieci universāli piederumi – maisiņš ūdens pudelei, piederumu soma, statīva nodalījums un divas stiprinājuma siksnas. Tie visi sader ar Sliplock sistēmu.

ProTactic somā izmantota ActivZone System tehnoloģija, kas nodrošina atbalstu lāpstiņām, muguras apakšdaļai un viduklim, lai pārvietošanās būtu ērta. Noņemama, gaisu caurlaidīga vidukļa siksna ar polsterējumu un ar šķiedru pārklātu atbalstu palīdz samazināt apjomu kravājoties vai ceļojot. Valkājiet to papildu atbalstam un uzglabāšanas vietai; divas gurnu kabatas ar rāvējslēdžiem nodrošina vietu lietām, ko vajag ātri paņemt.

ProTactic sērijā ietvertas arī šādas papildu iespējas patentēts, iestrādāts AW Cover™ pārsegs visiem laikapstākļiem, vairākas kabatas aprīkojuma organizēšanai gan iekšpusē, gan ārpusē un Lowepro CradleFit klēpjdatora kabata, kas aptver un aizsargā somā esošo ierīci.

Pro Tactic 450 AW ietilpst 1-2 profesionālās DSLR kameras (vienai no tām var pievienot 70-200 milimetru objektīvu ar apertūras atvērumu f/2.8), 8 objektīvi/zibspuldzes, 15" klēpjdators un piederumi.

ProTactic 350 AW ietilpst 1-2 DSLR kameras ar rokturiem (vienai no tām var pievienot 24-70 milimetru objektīvu ar apertūras atvērumu f/2.8), 6 objektīvi/zibspuldzes, 13” klēpjdators un piederumi.

Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet „Focus Nordic” stendu izstādē „Riga Photo Show 2014”!
Vairāk: www.focusnordic.lv

Top