BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Uzzini par iespējām mācīties akreditētā programmā „Fotogrāfs”!

Ikviens, kas plāno savu dzīvi saistīt ar profesionālu darbu fotogrāfijā, aicināts apmeklēt Profesionālās foto skolas stendu, lai uzzinātu par profesionālās izglītības iespējām akreditētā programmā „Fotogrāfs”, kā arī par dažādiem foto kursiem.

Mēs lepojamies ar mūsu skolas absolventiem, kuri ir ļoti pamanāmi startējuši profesionālajos konkursos. Latvijas dizaina gada notikumā - konkursā „Gada Balva dizainā” galveno balvu ieguva: Mārtiņš Kuišelis (2010.g.) Anita Rozīte (2013.g.) un Lolita Kalniņa (2014.g.)

Skolas pasniedzēji ir: fotogrāfijas lielmeistars Gunārs Binde (audzēkņu diplomdarbu vadītājs, foto pamati un fotogrāfa darba tehnoloģija), fotogrāfs un Latvijas Fotogrāfijas muzeja bijušais vadītājs Vilnis Auziņš (ainavas un arhitektūras foto, fotogrāfijas estētikas vēsture), fotogrāfs Ojārs Jansons (fotogrāfa darba tehnoloģija, darbs studijā), modes un reklāmas fotogrāfs Vladimirs Svetlovs (modes un reklāmas fotogrāfija, darbs studijā) fotogrāfs Jānis Pipars (fotožurnālistika un fotogrāfijas analīze), profesionāls fotokorespondents un fotoredaktors Boriss Koļesņikovs (fotožurnālistika un fotoreportāža), fotogrāfs Harijs Daina Liepiņš (digitālā fotogrāfija).

Piedāvājam iestāties sekojošās programmās:

Profesionālās foto skolas mācību programma ir veidota kā profesionālā izglītība un domāta tiem, kuri sevi ir plānojuši saistīt ar fotogrāfa profesiju. Skolas mācību programma ir akreditēta un, beidzot mācības programmā "Fotogrāfs" un nokārtojot kvalifikācijas darbu, audzēknis saņem Latvijas Izglītības ministrijas 2. līmeņa kvalifikācijas apliecību profesijā fotogrāfs. Skolas absolventi var saņemt IES (International Education Society / London) starptautisko sertifikātu.

Vairāk: www.fotoskola.lv
Top