BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Pasaulē mazākās 360° dzīvesstila videokameras izstādē „Riga Photo Show 2014”!

No 14. līdz 16. novembrim uzņēmuma „Focus Nordic” stendā būs apskatāmas pasaulē mazākās videokameras. Turklāt sestdien, 15. novembrī, plkst.12.00 notiks seminārs „Pasaulē mazākā 360° video kamera”, kurā interesenti tiks iepazīstināti ar 360fly kameras unikālajām lietošanas iespējām, tehniskajiem rādītājiem un saņems informāciju, kā saglabāt, rediģēt un dalīties ar uzfilmēto video materiālu.

VOXX Electronics Corp., sadarbojoties ar 360fly, piedāvā unikālas panorāmas skata videokameras tirgū, kas ietver gandrīz visus – gan ekstrēmo sporta veidu entuziastus, gan vecākus, kuri filmē savu bērnu dzimšanas dienas ballītes.

Abas preces – 360fly un 360Microfly – ir kompaktas, vieglas augstas izšķirtspējas 360 grādu kameras, ar kurām gan patērētāji, gan profesionāļi varēs iemūžināt un publicēt savas dzīves notikumus vēl neredzētā izpildījumā. 360fly var piestiprināt gan pie dažādu veidu sporta ekipējuma, sākot ar ķiverēm un beidzot ar sērfa dēli, gan pie maza statīva galda centrā. 360Microfly ir pasaulē pirmais 360 grādu aksesuārs ar vienu optisko lēcu, kas paredzēts Apple un Android tālruņiem.

Ar unikālu perspektīvu un lietotāju pārvaldītu interešu punktu palīdzību satura izveide kļūst jautra, interaktīva un vienkārša no uzņemšanas līdz pat publicēšanai. 360Fly piedāvā patērētājiem jaunu veidu, kā dokumentēt notikumus, ko pašreizējās nozares standartkameras vienkārši nespēj nofilmēt. Piestipriniet, nēsājiet pie apģērba vai vienkārši novietojiet kameru un izbaudiet video ierakstu nākotni!

Abu kameru galvenais uzdevums ir iemūžināt un dalīties ar dzīves notikumiem, ļaujot saņēmējiem izbaudīt neatkārtojamu, personisku un jēgpilnu pieredzi. Fly kamerām ir rādiuss, kas iemūžina vairāk nekā 4 reizes plašāku skatu nekā tradicionālās kameras, un tām ir intuitīvs dizains un lietojumprogrammas saskarne; gala lietotāji izbauda vienkārši aizraujošu pieredzi. 360fly ir kompakta un izcili piemērota izmantošanai ceļojumos, to var mērcēt ūdenī līdz pat 5 atmosfēru spiedienā.

Lietotāju izveidoto saturu var filmēt, rediģēt un publicēt, izmantojot 360fly iOS un Android lietojumprogrammu. Lietotāji var arī publicēt video YouTube, Facebook, Twitter un citos sociālajos tīklos, izmantojot standarta video atskaņošanas iespēju. VOXX Electronics Corporation (VEC) ir pilnībā VOXX International Corporation (NASDAQ:VOXX) piederošs meitasuzņēmums, un tas ir vadošais pasaules mobilo un patērētāju elektronikas preču piegādātājs. VEC ir atzīts līderis automobiļu izklaides sistēmu, ar atrašanās vietu saistītu pakalpojumu, atpakaļskata novērošanas sistēmu un transporta drošības mārketinga jomā. Tā plašais izplatīšanas tīkls ietver elektroenerģijas mazumtirgotājus, 12 voltu ierīču speciālistus, kā arī gandrīz visus lielākos transportlīdzekļu ražotājus gan vietējā tirgū, gan ārvalstīs.

Vairāk: www.focusnordic.lv
Top