BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

“Minox” joprojām tepat Latvijā!

“POLAP” stendā izstādē “Riga Photo Show 2014” būs aplūkojami arī Latvijai tik zīmīgā “Minox” zīmola produkti. Kā zināms, kopš 1948. gada “Minox” darbība tika pārcelta un atjaunota Vācijā, kur uzņēmums turpina darboties arī šobrīd.

SIA “Poligrāfijas apgāds”, kas plašāk pazīstams ar vairumtirdzniecības preču zīmi “Polap”, ir viens no lielākajiem poligrāfijas materiālu, papīra un foto produkcijas vairumtirgotājiem Latvijā un kopš 2011. gada ir arī leģendārā “Minox” izplatītājs Baltijas valstīs.

Šobrīd “Minox” ir populārs putnu un dabas vērotāju tirgū, kas ir ļoti augošs un maksātspējīgs. “Minox” ražo ļoti kvalitatīvus binokļus un monokļus, kurus var lietot gan ļoti nepiemērotos laika apstākļos, gan arī naktī. “Minox” optiku plaši izmanto arī jūrnieki, mednieki. Tāpat tas tiek pielietots arī sporta vajadzībām.

Dabas vērotāju vidū ļoti populāri ir arī speciāli fotoaparāti, kas domāti meža dzīvnieku iemūžināšanai. Šādu fotoaparātu piestiprina pie koka, un tam ir kustību sensors, kas iedarbina fotoaparātu, lai nobildētu zvērus vai putnus. Tas, protams, ir mitruma izturīgs!

“Minox” joprojām ražo fotoaparātus, tajā skaitā arī digitālus, kuri pēc dizaina veidoti kā klasiskie filmiņu fotoaparāti un ir ļoti iecienīti stila pazinēju vidū.

“Minox” turpina ražot arī leģendāros “spiegu” fotoaparātus, kuri nu kļuvuši digitāli. Taču šobrīd ar fotoaparāta izmēriem nevienu īpaši nepārsteigsi, tāpēc “Minox” leģendārie fotoaparāti vairāk būtu ne nepieciešamības, bet gan stila prece.
Top