BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Unikāla iespēja iegādāties Tilla Brennera grāmatu “Faces of Talent”!

Izstādes apmeklētājiem Jāņa Rozes grāmatnīcas stendā tiks prezentēts izdevniecības “teNeues” jaunums – Tilla Brennera grāmata “Faces of Talent”.

Tills Brenners izceļas ar talantu gan džezā, gan fotogrāfijā, tāpēc grāmata būs interesanta kā mūzikas, tā foto entuziastiem. Brennera fotogrāfijas tika izstādītas arī 2014. gada Photokina izstādē Ķelnē.

Izstādes “Riga Photo Show 2014” apmeklētājiem būs unikāla iespēja iegādāties grāmatu “Faces of Talent” par izstādes cenu 48 EUR. Tā kā grāmata izdota šī gada septembrī, veikalos Latvijā tā vēl nav pieejama.

Tills Brenners un fotogrāfija
Patiesā džeza garā Tilla Brennera 2012. gada albuma vāks pats par sevi ir mākslas darbs. Mūziķis labprāt ir meistarīgā fotogrāfa Andreasa H. Bitesnika fotokameras priekšā, kā rezultātā rodas izteiksmīgi, taču nesamāksloti portreti. Brenners ir viens no mūsdienu labākajiem un veiksmīgākajiem džeza trompetistiem, taču ar mūziķiem neraksturīgu aicinājumu. Kopš brīža, kad viņš turējis rokā savu pirmo Leica fotoaparātu, Brenners izjutis tieksmi fotografēt. Viņa iemūžināto slavenību vidū ir Beta Dito, Armins Millers-Štāls, Deivids Geta un Gregorijs Porters. Brennera muzikalitāte veicina spēju radīt, sajust un notvert īsto brīdi. Viņa saudzīgajā stilā top iespaidīgi melnbalti portreti, kas atklāj vēl neredzētas zināmu cilvēku seju šķautnes. Skatoties attēlos nepārprotami var sajust saikni, kas savij cilvēkus abās lēcas pusēs… un tu esi apburts.

Vairāk: www.jr.lv
Top