BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

“IB Serviss – Canon Biznesa Centrs” izstādē prezentēs tikko izstādē “Photokina” atrādīto EOS 7D Mark II

“IB Serviss – Canon Biznesa Centrs” izstādē “Riga Photo Show 2014” prezentēs tikko izstādē “Photokina” redzēto EOS 7D Mark II, kuru ikviens varēs arī izmēģināt un pārbaudīt pats savām rokām. EOS 7D Mark II ir Canon jaunākā DSLR kamera, ar kuru var iemūžināt mirkļus, ko citas kameras vienkārši palaiž garām. Radīta, balstoties uz ikonisko EOS 7D augstākās klases veiktspēju apvienojumā ar EOS-1D X tehnoloģijām. Šai revolucionārajai kamerai piemīt ātrums, izcila jauda un veiktspēja.

Šī kamera var uzņemt pat 10 attēlus sekundē (frames per second - fps), nesamazinot izšķirtspēju, un kopā ar jauno 65 punktu krusteniskā tipa AF sistēmu un duālo DIGIC 6 procesoru EOS 7D Mark II tā ir līderis savā kategorijā.

Kamera ir aprīkota ar jaunu 20,2 MP APS-C CMOS sensoru un ISO diapazonā no 100 līdz 16 000, ko iespējams palielināt līdz ISO 51 200. Jauns skatu meklētājs, kas nodrošina gandrīz 100% pārklājumu. Ar profesionāla līmeņa video funkcijām, piemēram, nesaspiesto HDMI izvadi un duālo pikseļu CMOS AF tehnoloģiju, EOS D7 Mark II palīdzēs Jums atklāt jaunu izteiksmīgas jaunrades līmeni.

EOS 7D Mark II ideāli piemērots sporta un dinamiskas kustības fotografēšanai. To nodrošina 10 kadri sekundē un adaptējamā autofokusa sistēma. Šī kamera var lepoties ar vienu no savā klasē attīstītākajām AF sistēmām, kurā katrs AF punkts ir krusteniskā tipa1, bet centrālais punkts nodrošina duālu krusteniskā tipa fokusēšanu pie f/2.8, sniedzot jums nepārspējamu precizitāti jebkādā apgaismojumā.

Nav būtiski – fotografējat iekštelpās vai brīvā dabā, ar dabīgu vai mākslīgu apgaismojumu! Ar jauno 150 tūkstošu pikseļu RGB+IR mērīšanas sensoru, kas ir pirmais šāda veida sensors EOS kamerā, iegūsiet skaidrību, detaļas un krāsas kā nevienam citam. Turklāt EOS iTR AF un AI Servo AF III tehnoloģijas, kas sākotnēji tika ieviestas EOS-1D X kamerai, darbojas kopā ar moderno mērīšanas sensoru, lai nodrošinātu precīzu objektu izsekošanu.

Kinofilma jūsu rokās
EOS 7D II pamatā ir profesionālu standartu atbilstošs filmēšanas funkciju klāsts. Canon unikālā duālā pikseļu CMOS AF tehnoloģija nodrošina augstāko AF sniegumu, tādējādi jūs varat veikt uzņēmumus ar gludu un precīzu fokusu. Kamera katru sekundes daļas kustību uzņem ar Full HD kvalitāti ar iespēju izvēlēties kadra ātrumu no 24p līdz 60p, ņemot vērā kustības ātrumu.

Pateicoties nesaspiestajai (4:2:2) HDMI izvadei uz ārējām ierakstīšanas iekārtām, ar EOS 7D Mark II uzņemtie kadri lieliski iederēsies jau esošu, profesionālu video darbplūsmā.

Jūsu kamera, jūsu pieeja
EOS 7D Mark II ir konstruēta ar uzlabotu aizsardzību pret laikapstākļiem un stingru magnija sakausējuma korpusu, lai jūs varētu uzņemt kadrus visdažādākajās situācijās. Tāpat kamerā ir iebūvēta arī GPS sistēma un digitāls kompass.

EOS 7D Mark II galvenās priekšrocības:
• Iemūžiniet mirkļus neatkarīgi no tā, cik ātra ir kustība;
• Izcilas kvalitātes attēli, kurus ar lepnumu varat izrādīt citiem;
• Ļaujiet savai iztēlei izpausties uz lielā ekrāna, uzņemot kinofilmu.

Vairāk: www.ibserviss.lv
Top