BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

„Profotex” prezentēs „Ricoh” un „Pentax” jaunās kameras!

Oficiālais "RICOH-PENTAX" izplatītājs „Profotex” izstādē "Riga Photo Show 2014" iepazīstinās apmeklētājus ar trīs jaunām kamerām – "Ricoh WG-M1", „Pentax KS-1”, „Pentax 645Z”!

Funkcionāls un aktīvam dzīvesveidam piemērots dizains – "Ricoh WG-M1"!
„WG-M1” ir 14 MP videokamera, kas izmantojama zemūdens filmēšanai līdz pat 10 m dziļumā, spēj izturēt kritienu no 2 m augstuma un darbojas pat -10oC salā. Turklāt tas viss ir iespējams bez papildu korpusa. Visu šo īpašību dēļ „WG-M1” ir patiesi uzticama, lielas slodzes sporta videokamera, kas piemērota lietošanai nelabvēlīgos un sarežģītos āra apstākļos. Tā kā videokameras korpusa aizsargāšanai nav nepieciešams traucējošs papildu ietvars, varat ne tikai brīvāk uzņemt zemūdens video un attēlus, bet arī ierakstīt augstākas kvalitātes audiosignālu. Vairāk informācijas ŠEIT.

„Pentax KS-1” – Kompakts dizains. Spēcīga iedvesma.

Ieraugiet fotoattēlu jaunā gaismā ar fotokameru „PENTAX K-S1”. Vienalga, vai fotografēšanā esat iesācējs vai pieredzējis entuziasts, „K-S1” sniedz iespēju uzņemt attēlus jaunā kvalitātē. „K-S1” iekļauj tādus ciparu tehnoloģijas papildinošus risinājumus kā kompaktu, modernu dizainu un novatorisku lietotāja saskarni. LED gaisma nodrošina papildu funkcionalitāti, vienlaikus teicami papildinot fotokameras dizainu. Fotokamerai „K-S1” ir augstākās klases modeļiem raksturīgas funkcijas, tostarp: „PENTAX” izstrādātais spektru pārklāšanās filtra modelētājs (pirmoreiz pieejams fotokamerā „PENTAX K-3”), optiskais skata meklētājs ar stikla pentaprizmu, kas nodrošina gandrīz 100% skata lauku, un iebūvēts pretvibrāciju mehānisms. Ja vēlaties uzņemt augstākas kvalitātes fotogrāfijas, „PENTAX K-S1” ir teicama fotokamera, kas ir kompakta, stilīga un nodrošina teicamas kvalitātes fotoattēlus. Vairāk informācijas ŠEIT.

„Pentax 645Z” - Īpašs formāts. Acīmredzama izcilība.

Atklājiet vidējā formāta fotogrāfijas priekšrocības ar unikālo fotokameru „645Z”. Fotokamera „645Z” apvieno teicamas kvalitātes konstrukciju, unikālu funkcionalitāti un 51,4 miljonu pikseļu izšķirtspēju. Fotokamera „645Z” ir izstrādāta dažādām profesionālo fotogrāfu vajadzībām, nodrošinot savā klasē augstāko fotografēšanas ātrumu, trīs kadri sekundē sērijas fotografēšanu un ātru attēla aplūkošanu un pārsūtīšanu. Nekavējoties skatiet fotografēšanas galarezultātu augstas izšķirtspējas atliecamā 3,2 collu LCD ekrānā. Fotokamera „645Z” ļauj uzņemt skaistus, „Full HD” kvalitātes video un 4K intervālu fotoattēlus. Izvēlieties uzņēmuma „Ricoh Imaging” fotokameru „PENTAX 645Z” un baudiet brīvā dabā vai foto studijā uzņemtos fotoattēlus jaunā kvalitātē. Vairāk informācijas ŠEIT.

Vairāk par „Profotex”: www.profotex.com
Top