BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

16. oktobrī atklās 10 gadu jubilejas izstādi “Vide un enerģija 2014”

Rīt, 16. oktobrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā darbu sāks Baltijā lielākais pasākums energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju jomā – izstāde “Vide un enerģija 2014”. Izstāde jau 10 gadu tur roku uz pulsa un piedāvā jaunākās tehnoloģijas un izdevīgākos energoefektivtātes risinājumus, aicinot saimniekot gudri un dzīvot zaļi.

Aicinām Jūs uz izstādes oficiālo atklāšanas ceremoniju, kas notiks 16. oktobrī plkst. 12.00 hallē Nr. 1 Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) stendā.

Atklāšanas ceremonijā piedalīsies:
Alda Ozola, VARAM Valsts sekretāra vietniece
Maija Rubīna, Rīgas Enerģētikas aģentūras direktore
Māris Sproga, Latvijas energoefektivitātes asociācijas valdes priekšsēdētājs
Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs
Gints Šāvējs, izstādes „Vide un enerģija 2014” projekta vadītājs

Izstāde „Vide un enerģija 2014” norisināsies līdz 19. oktobrim un prezentēs energoefektivitātes, energoapgādes, vides tehnoloģiju un infrastruktūras uzlabošanas risinājumi un atjaunojamās enerģijas resursu efektīva izmantošana. Vadošie nozares uzņēmumi izstādē piedāvās jaunākās energoefektīvās tehnoloģijas un izdevīgākos risinājumus plašam interesentu lokam – sākot no iekārtām un projektiem lieliem uzņēmumiem un pašvaldībām un beidzot ar risinājumiem vidējiem un maziem uzņēmumiem un izdevīgiem piedāvājumiem ikvienai mājsaimniecībai. Izstādes ekspozīciju papildinās daudzveidīga semināru programma par nozarei aktuāliem tematiem. Vienlaikus Ķīpsalā notiks arī remonta, būvniecības un interjera izstāde “Māja. Dzīvoklis 2014”.

Vairāk par izstādi, pasākumiem un dalībnieku piedāvājumu: www.bt1.lv/ee .
Sekojiet mums www.facebook.com/videenergija

Izstādes darba laiks:
16.–18. oktobris 10.00–18.00
19. oktobris 10.00–17.00
Top