BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

„Canon” kļūst par „Riga Photo Show 2014” lieldraugu!

Šogad par foto un video tehnikas izstādes un foruma "Riga Photo Show 2014" lieldraugu ir kļuvis „IB Serviss – Canon Biznesa Centrs”, kas Baltijas tirgum ir gatavi prezentēt virkni jaunu produktu.

„Ar savu dalību izstādē vēlamies visus neticīgos pievērst „pareizajai” ticībai,” joko „IB Serviss – Canon Biznesa Centrs” valdes loceklis Māris Vilcāns un nopietni piebilst: „Izstāde „Riga Photo Show” ir vērtīga platforma foto un video speciālistu un entuziastu uzrunāšanai, kā arī savu jaunumu prezentēšanai Baltijas tirgum.”

Tā kā „Canon” attēlveidošanas biznesa sauklis ir Come and See, arī izstādes lieldraugs „IB Serviss – Canon Biznesa Centrs”, kas ir oficiālais „Canon” pārstāvis Latvijā, aicina nākt uz „Riga Photo Show” un ieraudzīt!

„Izstādē būs pieejami gan „Canon” objektīvi, kinokameras, spoguļkameras (EOS), kompaktkameras, lielformāta printeri, profesionālie fotoprinteri, multifunkcionālās iekārtas, gan fotosomas, statīvi un vēl citi produkti,” – tā Māris Vilcāns. Turklāt izstādē visu „Canon” produkciju varēs gan izmēģināt, gan arī iegādāties par īpašām cenām.

„IB Serviss – Canon Biznesa Centrs” nemainīgi ir labākais partneris attēlveidošanas jomā jau 22 gadus, kas norāda uz augstiem kvalitātes standartiem un piedāvāto risinājumu kvalitāti. „Riga Photo Show” organizatori ir lepni, ka šogad par izstādes lieldraugu būs tieši „IB Serviss – Canon Biznesa Centrs”. Vairāk: www.ibserviss.lv

Seko līdzi izstādes lieldrauga aktivitātēm sociālajos tīklos:
facebook.com/CanonBusinessCenterIBServiss
twitter.com/CBCIBServiss
draugiem.lv/canonbusinesscenteribserviss/
instagram.com/canonibserviss
Top