BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

„Riga Photo Show 2014” jau tuvojas!

Patīk fotografēt un apstrādāt bildes vai filmēt un montēt video? Sarosies, jo strauji tuvojas Baltijā nozīmīgākā foto un video tehnikas izstāde un forums „Riga Photo Show 2014”. No 14. līdz 16. novembrim Ķīpsalā – trīs aizraujošas un vērtīgas dienas visiem foto un video profesionāļiem un faniem!

„Riga Photo Show” kā profesionāļiem, tā šīs jomas entuziastiem sniedz iespēju izmēģināt jaunāko foto un video tehniku, iegādāties to, sekot līdzi nozares aktualitātēm, iepazīties ar izciliem meistariem, uzzināt jaunākās tendences, iegūt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, piedalīties fotosesijās un konkursos, kā arī ielūkoties krāšņā fotogrāfiju izstādē. Izstādes apmeklētāji vienuviet varēs sastapt spēcīgākos nozares spēlētājus un visā pasaulē pazīstamus zīmolus!

Daudzveidīga semināru un meistarklašu programma
Visas trīs dienas divās zālēs gan profesionāļi, gan iesācēji būs aicināti apmeklēt noderīgas pieredzējušu meistaru vadītas meistarklases un seminārus par fotografēšanu, filmēšanu un materiālu pēcapstrādi. Nāc, klausies un pilnveido gan radošās, gan tehniskās prasmes!

Visaptverošs foto un video preču piedāvājums
Izstādē būs skatāmas fotokameras un videokameras, kameru aksesuāri, viedtālruņi, studijas aprīkojums, gaismas tehnika, datortehnika, monitori, projektori, attēlu apstrādes programmas, datu nesēji, rāmji, albumi, fotogrāmatas, mājas un lielformāta drukas iekārtas, skeneri, analogās fotogrāfijas materiāli un vēl daudz kā cita. Turklāt daudzas preces būs pieejamas par izdevīgām izstādes cenām!

Plānots, ka "Riga Photo Show 2014" apmeklēs 20 000 ieinteresētu apmeklētāju – foto un video profesionāļi un amatieri, kritiķi, apskatnieki, fotomākslas cienītāji, mediju pārstāvji un ikviens, kas fotografē, filmē, montē, specializējas pēcapstrādē vai kā savādāk ir saistīts ar šo nozari.

Vēl var pieteikt dalību izstādē!
Ja arī Jūs vēlaties piedalīties izstādē "Riga Photo Show 2014" un prezentēt savu uzņēmumu, aicinām sūtīt pieteikumu uz ainis.rimselis@rigaphotoshow.lv.

"Riga Photo Show" rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Vairāk: www.rigaphotoshow.lv. Seko mums: www.facebook.com/rigaphoto.show

„Riga Photo Show 2014” darba laiks:
14. novembrī 10.00–18.00
15. novembrī 10.00–18.00
16. novembrī 10.00–17.00

Vienlaikus Izstāžu centrā notiks 3. starptautiskā informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izstāde un konference "Riga COMM 2014". Vairāk: www.rigacomm.com
Top