BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

No dizaina tauriņiem vīriešiem līdz vannas istabu konceptam – izstādē "Design Isle 2014"!

Stilīga vanna diviem, personalizētas dizaina lampas, oriģināli gultas galvgaļi, tamborēti sēžampufi, smalki dizaina trauki un aksesuāri – šie un vēl daudzi citi dizaina darbi būs īsts saldais ēdiens ikvienam modernā dizaina cienītājam, kas no 2. līdz 5. oktobrim apmeklēs Rīgas starptautisko dizaina izstādi „Design Isle” Ķīpsalā.

„Jau otro gadu Baltijas dizaineri izstādes apmeklētājus priecēs ar oriģināliem, kvalitatīviem un funkcionāliem darbiem. Katra dizaina lieta, ko redzēsiet izstādē, būs īpaša – vai tas būtu neliels interjera priekšmets kā lampa, vai liels dizaina objekts kā gulta, katrs no darbiem ir izstrādāts līdz vissmalkākajai detaļai, ieguldot lielu darbu un mīlestību. Aicinu to novērtēt!” tā izstādes „Design Isle 2014” projekta vadītājs Oskars Zaļkalniņš.

Latvijas dizaineri piedāvās nestandarta risinājumus

Tas, ka Latvijas dizaineri spēj pārsteigt, vairs nav nekāds noslēpums, tāpēc gluži likumsakarīgi, ka viņi saviem produktiem meklē arvien jaunus, nestandarta risinājumus. Ja gluži ierasta lieta būtu vanna, ko var novietot kādā no telpas stūriem, tad, piemēram, uzņēmums „Balteco Latvia“ izstādē prezentēs telpas vidū brīvi novietojamu dizaina akmens masas vannu. Savukārt zīmols “CasaDiVanna” piedāvās mūsdienīgu un daudzfunkcionālu vannas modeli Tivoli, kuru var draudzīgi apmeklēt divatā.

Dizaina saimē nesen ienākušais zīmols “Baudi” izstādē prezentēs dizaina gultas, kuru “odziņa” ir to oriģinālie galvgaļi – dažādu formu un materiālu, kas jebkurā guļamistabas interjerā noteikti kļūs par centrālo dekoru. Gulta ir vieta, kur pavadām vienu trešo daļu no mūsu dzīves, tāpēc gulēsim ne vien komfortabli, bet arī skaisti!

Ja, iegādājoties dizaina lietas, īpašu uzmanību pievēršat tam, lai tās būtu veidotas tieši jums un pieejamas vienā eksemplārā, tad personalizētās dizaina lampas, ko prezentēs zīmols “UNIQCUBE”, būs tieši tas, ko jūs meklējat. Lampu dizainu var radīt ar dažādiem rakstiem un krāsām, mīļākajām fotogrāfijām no ģimenes albuma vai pašzīmētiem zīmējumiem – atliek vien doties fantāziju lidojumā.

Uzņēmums "MAG Handmade" ļaus pārliecināties, ka arī vecām, paaudzēs mantotām un iemīļotām mēbelēm var piešķirt jaunu šarmu un atrast vietu mūsdienīgā interjerā, ja vien savu maģisko pieskārienu sniedz talantīgs restaurators. Savukārt, ja viens no jūsu iecienītākajiem dizaina materiāliem ir stikls, tad noteikti apmeklējiet “AM Studio” stendu, jo pēc individuāla dizaina izgatavotas stikla mēbeles, lampas, spoguļi, durvis un vitrāžas ir viņu specialitāte.

Lietuvas un Igaunijas dizaineri pārsteigs ar pilsētniecisku šiku

Arī mūsu kaimiņi – Lietuvas un Igaunijas dizaineri – uz Rīgu būs atveduši ļoti gaumīgus un oriģinālus dizaina produktus, ar kuriem varēsiet ietērpt gan sevi, gan izgreznot savu mājokli un biroju.

Stilizētus tamborētus sēžampufus dažādās krāsās pasākumiem un viesu uzņemšanai piedāvās uzņēmums „SmartART”, kamēr zīmols „LI`AUSIAI“ pārsteigs ar vēl neredzētām auduma lellēm, kas būs gan neparasts interjera dekors, gan vienkārši iemesls smaidam.

Modes dāmas noteikti priecēs zīmola „GG Boutique” smalkās rokassprādzes, kas veidotas no dažādiem dekoratīviem elementiem. Savukārt dzīvespriecīgās krāsās veidotus tauriņus, šalles un T-kreklus mūsdienīgiem pilsētniekiem piedāvās zīmols “Soulaccess”.

Svarīgi ir ne tikai tas, ko mēs ēdam, bet arī no kādiem traukiem ēdam, tāpēc Lietuvas dizaineres Simonas Kaunaites radītās nestandarta formas un dizaina krūzītes un šķīvi, uz kuriem ēšanas laikā ērti novietot dakšu un nazīti, būs apskates un iegādes vērti.

Savukārt sienas un griestu dekorus, kurus iespējams apdrukāt visdažādākajās krāsās un rakstos, prezentēs uzņēmums “Vecta Design”. Tie jebkurā interjerā ienesīs jaunas krāsas, faktūras un sajūtas. Vairāk: www.designisle.lv

Konkursa „Gada balva dizainā 2014” iznāciens

Izstāde “Design Isle” nav iedomājama bez Latvijā prestižā dizaina konkursa “Gada balva dizainā 2014”! Apmeklētāji varēs apskatīt šūpuļkrēslu, kura iedvesmas avots ir hokeja slida, kumodi ar 3D printētiem rokturiem, smagnēju galda piederumu komplektu, kas radīts, lai mudinātu izgaršot maltīti lēnām, lampu kolekcijas, kam iedvesma smelta no dārgakmeņu formām, un daudzus citus unikālus darbus.

Vienlaikus ar izstādi „Design Isle 2014” Ķīpsalā notiks starptautiskā mēbeļu, interjera un apgaismojuma izstāde „Baltic Furniture 2014”. Izstādē plašā klāstā varēs apskatīt un izvēlēties mēbeles viesistabai, guļamistabai, bērnistabai, darbistabai, virtuvei un birojam, ko piedāvās vairāk nekā 100 uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Rumānijas. Izstādes jaunums – oriģināli apgaismojuma risinājumi dzīves un darba telpai. Vairāk: www.balticfurniture.lv

Izstādi „Design Isle 2014” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1, Latvijas Dizaineru savienība ar Rīgas Tehniskā universitātes atbalstu.

Uzzini vairāk: www.designisle.lv vai www.facebook.com/izstade.designisle

Ieejas biļešu cenas:
Ieejas biļete – EUR 6
Pensionāriem, skolēniem, studentiem – EUR 5
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas
Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18 gadu vecumam) – EUR 15 

Grupu (10+) biļešu cenas:
Skolēnu grupas ieejas biļete EUR 3.5
Studentu grupas ieejas biļete EUR 4

Top