BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Izstādē “Auto 2014” tehnoloģiski un arī muzikāli pārsteigumi!

Izstādes "Auto 2014" autotūninga šovs “Auto Exotica” no 11. līdz 13. aprīlim sola ne tikai tehnoloģiskus, bet arī muzikālus pārsteigumus. Ķīpsalā uzstāsies Krievijā pazīstamais komponists Jevgēņijs Kobiļanskis, ģitārists Andrejs Meļņikovs, aktieris Jevgēņijs Šurs, kā arī grupa „Rock 5”.

Pirmoreiz Latvijā – tieši izstādē "Auto 2014" – uzstāsies populārais un plaši pazīstamais Krievijas komponists, mūziķis un producents Jevgēņijs Kobiļanskis. Savas radošās karjeras laikā viņš ir strādājis kopā ar tādiem mūzikas grandiem kā Grigorijs Ļeps, Alla Pugačova, Filips Kirkorovs, Valērijs Ļeontjevs, Laima Vaikule u. c. Pēdējo gadu laikā savus fanus Kobiļanskis ir iepriecinājis ar vairākiem soloalbumiem!

Uz skatuves kāps arī labi zināmais ģitārists virtuozs Andrejs Meļņikovs, aktieris un mūziķis Jevgēņijs Šurs, kā arī grupa „Rock 5”.

Mākslinieki uzstāsies SIA „Intelligent Systems Corporation” ekspozīcijā, kur ikviens tiks aicināts iepazīties ar jauno "Shine Expert" auto tīrīšanas un apkopes revolucionāro nanotehnoloģiju, kas automašīnas virsbūvi notīra bez ūdens. Tātad automašīnai tiek saudzīgi noņemti ne tikai visi netīrumi, bet arī nodrošināta virsbūves aizsardzība ar papildu lakas kārtu. Ar jauno nanotīrīšanas metodi automašīnas un motocikli tiks tīrīti turpat uz vietas stendā.

Sestdien, 12. aprīlī, stendā varēsiet satikt vairākus desmitus moto baikerus, kuri izmēģinās jauno „Shine Expert” tehnoloģiju un atbalstīs Andreja Meļņikova un grupas „Rock 5” rokkoncertu.

Svētdien, 13. aprīlī, savus jaunākos Premium klases automobiļu modeļus atrādīs „Mercedes-Benz”, bet ar vokālo programmu apmeklētājus priecēs Jevgēņijs Kobiļanskis un Jevgēņijs Šurs. Visus pasākumus vadīs radio „SWH+” dīdžejs Oļegs Siņajevs.

Stenda „Intelligent Systems Corporation” ideju, dizainu un pat profesionālo darba apģērbu apkalpojošajam personālam ir izstrādājis pazīstamais zviedru auto dizainers Eduards Grejs. Viņa kontā ir vairāku sacīkšu auto dizains un lieliskās „Ferrari Curseive” un „Saab 93”. Eduards Grejs prot runāt modernā dizaina valodā un dažus no saviem auto modeļiem prezentēs izstādē!

Kā ziņots, no 11. līdz 13. aprīlim Ķīpsalā notiks starptautiskā autoindustrijas izstāde "Auto 2014", kurā plašāko rezonansi kā allaž rada autotūninga šovs “Auto Exotica”. Apmeklētājus priecēs Latvijā vēl neredzēti tūninga projekti, no kuriem dažs jaudā vai braukšanas ātrumā pārspēj pat pasaulē visiespaidīgāko sērijveida superauto – "Bugatti Veyron".

Izstādē “Auto 2014” vēl būs tādas tematiskās sadaļas kā “Auto” – jauni vieglie un apvidus auto; “Transports un tehnika” – komerctransports un industriālā tehnika, aprīkojums tranzīta un loģistikas nozaru uzņēmējiem; “Auto mehānika” – autoservisu aprīkojums, automobiļu remonta instrumenti un auto piederumi. Vairāk: www.bt1.lv/auto
Top