BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Aicinām apmeklēt "Auto 2014" mediju pasākumu!

Kā zināms, šī gada lielākais Baltijas autodzīves notikums – ikgadējā starptautiskā autoindustrijas izstāde “Auto 2014”, kas apvienos četras tematiskās sadaļas plašam interešu lokam – "Auto", "Transporta tehnika", "Auto mehānika" un "Auto Exotica", notiks no 11. līdz 13. aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Bet jau šonedēļ 3. aprīlī aicinām piedalīties "Auto 2014" mediju pasākumā, kurā brīvā un nepiespiestā gaisotnē izstādes organizatori pavēstīs par izstādes jaunumiem. Savukārt auto dīleri testa braucienos iepazīstinās ar jaunākajiem automobiļiem, un ļaus nojaust par pārsteigumiem, kuri sagaida izstādes apmeklētājus. Būs unikāla iespēja pirmoreiz klātienē iepazīties ar jauno Jeep Cherokee”, kas Eiropas pirmizrādi piedzīvoja nesenajā Ženēvas autoizstādē.

Preses konference notiks 3. aprīlī, pulksten 12:00, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā 1. konferenču zālē, 2. stāva. Ņemot vērā, ka daļa pasākuma notiks ārpus telpām, lūdzam apģērbties ērti un atbilstoši laikapstākļiem!

Mediju pasākuma atklāšanā piedalīsies:

Aivars Buls, Latvijas Starptautiskās autopārvadātāju asociācijas “Latvijas Auto” padomes izpildsekretārs

Aldis Vasiļevskis, konkursa “Automehānika 2014” rīcības komisijas priekšsēdētājs, SIA 'Inter Cars Latvija' filiāles vadītājs;

Māris Ozoliņš, konkursa "Latvijas Gada auto 2015" rīkotājs;

Agris Reihmanis, BT 1 autoprojektu grupas direktors;

Raimonds Zandovskis, „Auto 2014” preses sekretārs


Top