BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Izstādē „Petekspo. Latvijas uzvarētājs 2014” aizraujoši pasākumi jau šonedēļ

Starptautiskas suņu paklausības sacensības, suņu modes šovs, kaķu šovi un ringi, atraktīvas suņu šķirņu demonstrācijas – tas viss notiks lielākajā un mīļākajā mājdzīvnieku izstādē „Petekspo. Latvijas uzvarētājs 2014” jau šonedēļ 22. un 23. martā Ķīpsalā.


Līdzās suņu un kaķu izstādēm, kā arī citiem mīļiem mājdzīvnieciņiem un praktiskajai zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcijai, abas dienas notiks dažādi aizraujoši pasākumi.

Uzzini, ko spēj vispaklausīgākie suņi!

Suns ir ne tikai cilvēka draugs, bet arī lielisks sporta partneris, – par to varēs pārliecināties ikviens, jo sestdien un svētdien Ķīpsalā visu dienu garumā norisināsies starptautiskas sacensības suņu paklausībā. Sacensībās piedalīsies dažādu valstu augstas klases sportisti, un uzvaras laurus plūks saviem saimniekiem visvispaklausīgākie četrkājaiņi.

Ieskaties suņu modes aktualitātēs!
Šodien par modernu un kvalitatīvu apģērbu domā ne tikai mazo suņu īpašnieki. Arī augumā lielākiem suņiem pastaigās lieti noder ērts apģērbs, kas pasargā no vēja, dubļiem un lietus. Kvalitatīvus jaunākos pavasara apģērbus un aksesuārus ar Svarovski kristāliem demonstrēs suņu modes nams „Imperial Dream” un tā dizainere Natālija Točonaja.

Iepazīsti dažādas suņu šķirnes!

Kādu suni izvēlēties ģimenei ar bērniem, bet kādu – mierīgam pensionāru pārim? Vai ir suņi, kas piemēroti alerģiskiem cilvēkiem? Kā pareizi kopt suni? Šie un vēl daudzi citi jautājumi nomoka ikvienu, kad tiek domāts par četrkājainā drauga izvēli. Izstādē konsultācijas sniegs ne vien daudzi Latvijas Kinoloģiskajā federācijā esošie dažādu šķirņu kinoloģisko klubu pārstāvji, bet arī notiks atraktīvas dažādu suņu šķirņu prezentācijas. Tā piemēram, Kinga Čārlza spanielus pavadīs pati Marija Antuanete, bet varenos, dižciltīgos leonbergerus un hovavartus – viduslaiku vācu baroni, savukārt ar saviem līdzgaitniekiem – šnauceriem iepazīstinās vācu zemnieki.

Šovi kaķu mīļotājiem

Arī kaķu mīļotājiem būs iespēja vērot vairākus interesantus kaķu šovus un ringus. Interesentus priecēs Menas jenotveidīgo kaķu, Hailendas foldu un Hailendas straitu kaķu šovi, kā arī kaķēnu un junioru ringi. Viens no gaidītākajiem šoviem noteikti būs Čempionu šovs, kurā tiesības piedalīties ir tikai titulētākajiem kaķiem, sākot ar čempioniem un beidzot ar Pasaules čempioniem. Kaķu izstādes noslēguma konkursā – šova apmeklētāji varēs vērot pašus labākos šķirņu pārstāvjus, kas sacentīsies par izcilākā kaķa titulu. Gan lieli, gan mazi izstādes dalībnieki varēs ļauties fotografēšanās priekam un iemūžināt sevi kopā ar šiem graciozajiem dzīvniekiem. Ar pasākumu programmu var iepazīties šeit>>>

Lēkā, cik tīk!
Lēkā, cik tīk, jo visas piepūšamās atrakcijas Ķīpsalas hallē būs pieejamas bez papildu maksas! Bezbēdīgās lēkāšanas prieks būs pieejams pilnīgi visiem, jo „LGK atrakcijas” izstādes apmeklētājiem piedāvās atrakcijas no pašiem mazākajiem bērniņiem līdz pat tīņiem.

Kā zināms, 22. un 23. martā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks izstāde “Pet Ekspo. Latvijas uzvarētājs 2013” – lielākā un mīļākā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde Baltijā. Ķīpsalā notiks profesionālās suņu un kaķu izstādes, būs arī visdažādāko mājdzīvnieku un eksotisko dzīvnieku ekspozīcija, kā arī plaša zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcija. Vairāk: www.petekspo.lv

Starptautisko mājdzīvnieku un zooindustrijas izstādi “Pet Ekspo. Latvijas uzvarētājs 2014” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Kinoloģisko federāciju (LKF). Suņu izstādes sponsors – barība „EUKANUBA”, kaķu izstādes ģenerālsponsors – „ROYAL CANIN”, sponsors – Latvijas felinoloģiskā asociācija „Felimurs”. Vairāk: www.petekspo.lv

Norises vieta un laiks:
22. un 23. martā no plkst. 10.00 līdz 18.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā

Biļetes:
Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja bez maksas!
Bērniem no 5 līdz 18 gadiem – EUR 3 (Ls 2,11)
Pensionāriem, studentiem – EUR 4 (Ls 2,81)
Pieaugušajiem – EUR 5,50 (Ls 3,87)
Īpaši draudzīgs piedāvājums ģimenēm – Ģimenes biļete (2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni) – EUR 12,50 (Ls 8,79)
Bērniem visas atrakcijas (telpās) BEZ MAKSAS!
Autostāvvieta – EUR 3 (Ls 2,11)
Top